Spustili jsme novou verzi mYxu!

0 komentářů
od 16.11.2010 13:59
Dalila Thoribova
v Firma, mYx
tagy ,

Léto bylo pro nás ve znamení intenzivní práce. S velkou radostí vám představujeme novou verzi mYxéru, ve které na vás čeká nejen celkové zrychlení a zlepšení ve všech oblastech, ale i celá řada nových funkcí.

Jaké funkce v mYxu nově najdete?

Barevnost heatmapy

  • Barevnost heatmapy
Zvolte si z pečlivě připravených barevných variant tu, která padne na míru právě vašemu webu.
Selekce - update funkce

  • Selekce – update

Funkce, se kterou budete mít přehled nad počtem kliků ve vybraném regionu na stránce. Pro spočítání kliků stačí prostor označit tažením myši. Označené místo (i více označených míst) si systém pamatuje, máte tedy možnost porovnávat v čase vždy stejné regiony. Označené údaje lze zneviditelnit, ručně zavřít jen vybrané regiony, nebo zcela resetovat.

Reporty

  • Reporty

Vygenerujte si s pomocí myYxu report TOP 25 URL a počet jejich kliků za vybrané období, které může být dlouhé až 1 měsíc.

A jaká jsou další vylepšení?

  • Spuštění slovenské verze mYxéru
  • Zrychlení načítání většího počtu kliků/kliky za delší období
  • Na základě vašich námětů jsme spustili funkci zapamatování naposledy zadaného období pro zobrazení kliků (hodí se hlavně při přecházení ze stránky na stránku). Nyní si tedy systém nastavené období pamatuje a to jak interval, tak zvolené časové období v kalendáři.

Nově také podporujeme HTTPS weby!

Máte nápad na nějakou zajímavou funkci, která vám chybí ke štěstí;)? Napište nám o ní na info@myx.cz a třeba právě tuto funkci uvidíte v příští verzi.

Jak se vám tento článek líbil?
(0%) (33%) (33%) (33%)

Žádný komentář

komentovat

Komentujte

(required)
(required)