Jak vidí váš web predátor aneb zkuste si mYx heatmapy

0 komentářů
od 22.5.2009 16:03
Dalila Thoribova
v Firma, mYx

Predátor je známá postava ze stejnojmených filmů. Roztomilá příšerka z vesmíru, která se ráda baví tím, že loví různou havěť. Treba nás lidi :)  Vybavena je k tomu vskutku dokonale – nemám teď na mysli nenápadný zjev, díky kterému se snadno ztratí v davu, ale schopnost vidět teplo. Představte si hru na schovávanou s predátorem. Vy si spokojeně odpočíváte v houští a myslíte si, že jste v suchu.

Odklikněte si trailer z predatora na YouTube a zjistíte, že to není tak uplně pravda.

This video was embedded using the YouTuber plugin by Roy Tanck. Adobe Flash Player is required to view the video.

Rádi lovíte návštěvníky a chcete si zabetatestovat?

Máme pro vás stejnou zbraň jako má predátor – mYx heatmapy, díky kterým ulovíte na svém webu ještě víc návštěvníků než dosud.

O čem mYx je?

Heatmapa AtlantikNa základě našich zkušeností z oboru, spolupráce s našimi klienty, sledováním trhu a dlouhodobou prací se systémem Google Analytics, jsme vyvinuli produkt, který poskytuje cenné informace o návštěvnících sledovaných webových stránek. Systém mYx dokáže sledovat každý jednotlivý klik myší na dané stránce a vygenerovat takzvanou heatmapu = barevnou mapu která se zobrazí přes sledovanou stránku a barevnou intenzitou ukazuje místa, kde je nejvíce a kde nejméně interakcí uživatelů v podobě kliknutí myší.

Jaké má mYx funkce?

  1. Po každém zvoleném období Vám mYx ukáže, kolik kliků se za dané období a na dané stránce provedlo. Navíc se vám, po najetí na jakékoliv místo zobrazené heatmapy, zobrazí počet kliků přímo v daném místě.
    mYx homepage
  2. V mYxéru si můžete nastavit průhlednost heatmapy. Tato funkce se vám b ude hodit zejména v případě, že si zobrazíte heatmapu za delší časové období. V takovém případě by vám, bez možnosti ji zprůhlednit, překryla celou stránku.
  3. mYx je jednoduše nastavitelný ve své barevné intenzitě, což se vám bude hodit, až si budete chtít prohlédnout opravdu jen ta místa, která mají zcela nejvyšší počet kliků.
  4. mYx má další super funkce a přečíst si je můžete na samotných stránkách www.myx.cz

Betatestováníscreen-betahp

  1. Stačí, když si otevřete www.myx.cz a pošlete nám Váš email. My Vám pak pošleme přístup dovnitř stránek. Funkce mYxu si můžete vyzkoušet přímo na těchto stránkách pomocí tlačítka “Zobrazte si heatmapu této stránky a vyzkoušejte její funkce”.
  2. Až si mYx vyzkoušíte, můžete se nám ozvat se svými www stránkami a my Vám pošleme kód, který do nich vložíte a dáme Vám vědět, na jak dlouho Vám betatestování umožníme.
  3. Napište nám Váš názor a poznatky na myx@siteone.cz
Jak se vám tento článek líbil?
(0%) (0%) (0%) (0%)

Žádný komentář

komentovat

Komentujte

(required)
(required)